Польські прикордонники затримали двох пропагандистів Russia Today

Кордон між Польщею та Білоруссю

Криза на білорусько-польському кордоні

За словами речника поліції, затриманих допитано на предмет того, як вони потрапили на територію

Польська поліція затримала у понеділок вранці двох пропагандистів, які в той момент мали пряме включення на телеканалі RT France з району населеного пункту Уснаж Гурни неподалік кордону з Білоруссю.

Про затримання представників російського пропагандистського ЗМІ повідомив у понеділок речник поліції Підляського воєводства Томаш Крупа, передає Укрінформ із посиланням на Gazeta.pl.

За словами речника поліції, затриманих допитано на предмет того, як вони потрапили на територію, обмежену для роботи ЗМІ.

Згодом один із затриманих журналістів Давид Халіфа повідомив, що їх було оштрафовано і вивезено за межі зони надзвичайного стану.

Нагадаємо, у районі пункту пропуску “Брузги – Кузниця” на польсько-білоруському кордоні нині триває спроба силового прориву кордону мігрантами. 

Читайте також: Покарати Європу і відвернути увагу світу: чому виникла криза на кордоні Білорусі та Польщі і до чого готуватись Україні – ексклюзивне інтерв’ю з німецьким оглядачем 

Нагадаємо, у тих областях України, які межують з Білоруссю, у разі ризику міграційної кризи може бути запроваджено надзвичайний стан. 

Як повідомляв 5.UA, у Луцьку відбулася нарада силовиків, голів низки обладміністрацій, секретаря РНБО та послів Польщі та Литви. 

Також білоруси готують мігрантів до великого прориву кордону, видають інструкції та газ.