Попри обіцянки не призначати “армійських друзів і кумів”: журналісти з’ясували, скільки осіб, близьких до Зеленського, обіймають високі посади

Володимир Зеленський

З десяток людей, пов’язаних із президентською родиною і бізнесом, стали нардепами від “Слуги народу”

“Кварталівці” – на державних посадах. Три десятки осіб, пов’язаних із родиною Зеленських і “Кварталом 95”, зробили блискавичні кар’єри і зайняли високі пости, попри обіцянки президента не призначати “армійських друзів і кумів”. Про це мовиться в новому розслідуванні “Бігус.інфо”.

Зокрема, журналісти згадують Олександра Вігліано, який після перемоги Володимира Зеленського став заступником очільника проєктного офісу “Укрзалізниці”, Ірину Копайгору – державну уповноважену Антимонопольного комітету – і Ольгу Піщанську, яка очолила відомство, а Анна Кучук – апарат голови СБУ.

З десяток людей, пов’язаних із президентською родиною і бізнесом, стали нардепами від “Слуги народу”.

Як відмічають розслідувачі, саме представники цієї групи обранців майже не виступають у парламенті, але найохочіше підтримують законодавчі ініціативи Зеленського.

Нагадаємо, низка народних депутатів від фракції “Слуга народу” призначила помічниками своїх рідних або родичів із найближчого оточення президента Володимира Зеленського.