В Україні запустили онлайн-сервіс з пошуку COVID-вакцин

Українці можуть через чат-бот дізнатись про кількість вакцин від коронавірусу у найближчих пунктах щеплення, повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко.

Сервіс працює у мобільному застосунку Telegram – @medpro_ukraine_bot (від ДП «Медзакупівлі»). Щоб скористатись ним, потрібно увімкнути геолокацію на вашому пристрої.

«Дізнатися актуальну кількість вакцин у конкретному пункті щеплення можна не виходячи з дому за допомогою телеграм-боту ДП “Медичні закупівлі України” (medpro_ukraine_bot). Використовуючи геолокацію з телефону користувача, цей бот допоможе знайти найближчі пункти вакцинації, а також покаже кількість наявних в цьому пункті вакцин та їх вид. Інформація оновлюється щодня на основі звітів, які пункти щеплення подають в інформаційну систему MedData»

— Віктор Ляшко
міністр охорони здоров’я

Раніше в Україні запустили чат-бот «Медсестра Іванка», який допоможе перевірити закупівлі медичних засобів та ліків в українських лікарнях та повідомити про корупцію у медзакладі.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) створила інтерактивну карту, на якій можна відстежити наявність ліків, що входять до переліку лікарських засобів, якими симптоматично лікують коронавірусну хворобу в Україні.

В Україні на стаціонарне лікування пацієнтів з коронавірусом було витрачено 11 мільярдів гривень у 2020 році.  За ці кошти у лікарнях лікувались 250 тис. українців – на одного пацієнта у середньому приходилось 45 тисяч гривень.

загрузка…