У Верховній Раді троє новообраних депутатів склали присягу

Верховна Рада

Усі вони від “слуг народу”

Троє новообраних “слуг народу” склали нині присягу у Верховній Раді. Це Сергій Кострійчук, Сергій Козир та Віталій Войцехівський. Сергій Кострійчук замінив у парламенті Ірину Верещук, яку на початку місяця призначили віцепрем’єркою – міністеркою реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Кострійчук – номер 140 у списку “Слуги народу”. У лютому 2020 року він увійшов до Вищої ради партії та був помічником Олександра Корнієнка на громадських засадах. 

Сергій Козир переміг на проміжних виборах 31 жовтня до Верховної Ради у Херсонській області. За нього проголосувала понад 21 тисяча виборців. Це більш ніж половина голосів. З березня цього року він був головою Херсонської обласної державної адміністрації. А за декілька днів до виборів Володимир Зеленський звільнив його із займаної посади.

Віталій Войцехівський також потрапив у Раду, вигравши проміжні вибори на Черкащині. Колишній очільник Золотоноші набрав найбільше голосів виборців – майже 47%. Обіймав посаду міського голови 11 років. Проміжні вибори призначили, бо Олександр Скічко став головою облдержадміністрації.

Нагадуємо, у КВУ помітили, що від початку осені й до середини листопада 2021 року збільшилася залежність монобільшості від підтримки депутатських груп “Довіра” та “За майбутнє”.

Читайте також: “Незалежна гілка влади перетворюється на філію Банкової” – В’ятрович про брутальні порушення регламенту ВР

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.