У Зеленського є вибір: захищати інтереси українців або росіян – Стерненко про заборону в’їзду громадян РФ в Україну (Відео)

Сергій Стерненко

Влада шукає приводи, чому не запроваджувати навіть візовий режим із країною-агресоркою, каже активіст

Зважаючи на політику, яку запроваджує Зеленський, Стерненко має сумніви, що президент погодиться як на повну заборону в’їзду росіян в Україну, так і на запровадження візового режиму щодо громадян РФ. Про це активіст, блогер і автор петиції Сергій Стерненко сказав в етері “5 каналу”.

Стерненко прокоментував слова голови ВР Руслана Стефанчука про те, що в Україні є громадяни Росії, які на Донбасі захищають територіальну цілісність нашої держави.

“Я не бачу жодних проблем. Запроваджуємо візовий режим і якщо є добровольці, які хочуть їхати зі зброєю захищати Україну від російського режиму – будь ласка! Це не заборонено, можемо це робити. Мені здається, що вони намагаються знайти приводи і пояснення, чому вони не хочуть запроваджувати навіть візовий режим із країною-агресоркою, для цього вигадують будь-які аргументи”, – наголосив активіст.

Він розповів, що ще один “слуга” днями заявив, що не можна цього робити, бо раптом РФ буде також закривати свої кордони у відповідь.

“Це просто спроба з їхнього боку виправдати власну неспроможність і небажання захищати нашу нацбезпеку”, – переконаний Стерненко.

“У Зеленського є дуже простий вибір. Він має або захистити інтереси громадян України, або захищати інтереси громадян РФ. Залежно від того, яка буде його відповідь, ми зрозуміємо, чиї саме інтереси він хоче і буде захищати. Можна скільки завгодно використовувати патріотичну риторику, але коли доходить до справ, потрібно діяти”, – наголосив автор петиції про заборону в’їзду росіян в Україну.

Нагадаємо, нещодавно продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк створив петицію до президента України про заборону концертів російських артистів. Він вимагає припинити “бізнес на крові”.

Як повідомляв 5.UA, Зеленський відреагував на петицію про заборону гастролей російських діячів культури.