Кількість членів МФО “Розумна політика” буде зростати, – Разумков

1

Про це, як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, розповів в інтерв’ю журналістам колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Він підтвердив, що на деяких членів МФО "Розумна політика" здійснюється тиск: "Дійсно телефонували з різних інституцій народним депутатам, пропонували різні варіанти, в тому числі лунали погрози. Якщо ми говоримо про демократію, то так не повинно працювати".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Разумков про можливе позбавлення мандата: На з’їзді "Слуги народу" це не розглядали – злякалися того, як це сприйматиме суспільство

Разумков зізнався, що вчора зустрічався з колегами з МФО, від яких він не почув заяви про те, що вони мають наміри покинути об’єднання.

Відповідаючи на запитання, чи може МФО зруйнувати монобільшість, нардеп зазначив: "Монобільшість не треба руйнувати. Думаю, вони і самі з цим впораються. Таке завдання перед МФО точно не стоїть".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Разумков подав звернення про створення об’єднання "Розумна політика": у списку 25 нардепів. ДОКУМЕНТ