КДБ Білорусі керує гібридною атакою на Польщу, – Дуда

1

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

"Останніми днями Польща стала ціллю гібридної атаки, яка керується КДБ Олександра Лукашенка. Мігранти з Близького Сходу брутально використовуються диктатурою (Лукашенка – ред.), щоб дестабілізувати ситуацію в Польщі та Європі",- підкреслив Дуда.

Він додав, що це є результатом послідовної та запланованої політики режиму Лукашенка, який не зупинився перед фальсифікацією результатів виборів в РБ, репресіями і пострілами у своїх громадян, ув’язненням тисяч представників опозиції, очевидним порушенням прав людини.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Дітей мігрантів формують у групи для пропагандистської діяльності, – спецслужби Польщі. ВIДЕО

Дуда повідомив, що в День незалежності Польщі побував на кордоні з Білоруссю, де від себе й усіх поляків подякував прикордонникам, поліціянтам, військовим та представникам інших служб за захист кордону країни.

Президент закликав польських політиків і журналістів бути відповідальними, оскільки від їхніх слів залежить те, що відбуватиметься надалі на кордоні та чи суспільство у цій ситуації ставатиме сильнішим.

Читайте на "Цензор.НЕТ": На кордоні з Білоруссю треба негайно розгорнути війська, бо міграційна криза – це частина гібридної агресії Кремля, – Порошенко

Дуда також зауважив, що польська сторона декларувала готовність надати гуманітарну допомогу мігрантам з білоруського боку кордону. Утім, режим Лукашенка весь час відкидає цю пропозицію.

Президент РП запевнив, що він весь час перебуває у контакті з лідерами країн регіону, партнерами по ЄС і НАТО і вони декларують Варшаві свою підтримку.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Дуда наполягає на забороні польотів над країнами ЄС для авіакомпаній, які доставляють мігрантів в Білорусь, – Моравецький