Претензій до нього не було. Будемо просити залишитися главою міністерства, – слуга народу Тарасенко про Ткаченка

1

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканала "Дом" заявив народний депутат України, фракція "Слуга народу" Тарас Тарасенко.

"Вона (заява про відставку, – ред) була несподіваною і для всієї фракції. І зараз у фракції ведуться переговори, і навіть у партійному чаті обговорюємо, щоб ми могли коментувати під його Facebook-постом, і, в принципі, просити його залишитися главою міністерства. Бо він справді ефективний менеджер", – сказав Тарасенко.

За його словами, у фракції "Слуга народу" до роботи міністра Ткаченка претензій не було.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Головні новини 11 листопада: Путін жаліється Меркель на "Байрактари", Ткаченко йде у відставку

"Претензій не було. Я вважаю, що він ефективно виконував свої обов'язки", – наголосив нардеп.

Тарасенко прокоментував озвучену Олександром Ткаченком причину звільнення — рішення уряду забрати Держкіно з відомства Мінкульту.

"Кіно — це частина культури. Тому не можна розділяти кіно та Міністерство культури. Чи потрібно йти на поступки міністру в такому ракурсі, чи не треба? Ми це обговорюватимемо на фракції, щоб культура була все-таки двигуном освіти у нас в Україні", — сказав Тарасенко.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 11 листопада міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко написав заяву про відставку через рішення уряду забрати Держкіно з його відомства. Міністр також має намір виступити зі звітом про свою діяльність у Верховній Раді.