Кличко попередив про можливі перебої з опаленням та електроенергією у Києві

У Києві можливі проблеми з опаленням та електроенергією у опалювальний сезон. Про це в інтерв’ю на телеканалі “Україна 24” розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, на сьогоднішній день 12 київських підприємств, які виробляють тепло та електрику, мають проблеми з нестачею вугілля і газу.

“Фахівці кажуть, що морози до -15° протримаються кілька тижнів… імовірність віялових відключень є дуже високою”, – сказав Кличко.

При цьому він заспокоїв, що підвищення тарифів не планується.

“У Києві не буде підвищення тарифів. Але подорожчають продукти, що обов’язково вплине на гаманці киян”, – зазначив Кличко.

Зазначимо, Україна 11 листопада знову запросила аварійну допомогу у Словаччині через аварію на ДТЕК Бурштинської ТЕС Ріната Ахметова. Про це повідомила прес-служба Укренерго.

Як повідомив Держенергонагляд, кількість аварійних станів на енергоблоках виробників електричної енергії в Україні за рік збільшилася майже вдвічі: за перші 10 місяців 2020 року було 194 відмови, а 2021 року цей показник становив уже 472.

Українців чекає холодна, темна та довга зима. Без постачання електроенергії з Білорусі Україна не пройде опалювальний сезон. Про це пише Юлія Самаєва, редактор відділу економіки ZN.UA, у статті “Блекаут влади”.