“Там не просто манія величі”: Лерос розповів, чому розчарувався в Зеленському (Відео)

Володимир Зеленський

“Час: Online”

Президент почав змінюватися десь через пів року після інавгурації, каже нардеп

Нардеп і колишній “слуга” Гео Лерос розповів, що на самому початку повірив – як і багато українських громадян, – що “нове обличчя” у політиці здатне зруйнувати стару систему. В ефірі програми “Час: Online” на “5 каналі” він розповів, чому, зрештою, розчарувався в Зеленському.

“У мене було багато запитань до нього. У мене було багато запитань до його публічної діяльності на сцені, те, як він жартував, як він поводився на сцені. Але мені здавалося, що людина, яка не політик, йде в політику, – їй набагато легше іти проти системи і зробити щось колосальне для країни”, – пояснив депутат.

“Я в цьому помилився і зрозумів, що, виявляється, ні. Людину просто згубила жадібність”, – наголосив він.

“Думаю, переламний момент у нього стався місяців через 5-6 (після приходу до влади – ред.)”, – зазначив Лерос.

І поштовхом до змін, на його думку, став доступ до великих грошей:

“Величезні. І в тому числі влада. Але великі гроші… Думаю, ті суми, які почали йому малювати за лобістські інтереси тих чи інших олігархів – це багатонульові цифри”.

“І жага влади, коли всі до нього приходять на поклон. Він загрався в цю роль. Це не просто манія величі. Це схильності диктатора. Бо основна ознака будь-якого диктатора – те, що він вважає, наче вся планета обертається навколо нього. І ця риса через пів року почала проявлятися”, – каже нардеп.

Крім того, народний депутат Гео Лерос розповів, як Зеленський тисне на ЗМІ, аби заглушити критику. Він зазначив, що під удар, зокрема, уже потрапили “Суспільне” і KyivPost.