“Україна скоро буде на рівні Білорусі”: нардеп Гео Лерос повідомив, що наступного тижня йому вручать підозру

Гео Лерос

“Ексслуга” заявляє, що Зеленський намагається ізолювати його від іноземних ЗМІ

Народний депутат, колишній “слуга” Гео Лерос заявив, що наступного тижня йому планують вручити сфабриковану підозру. Цю інформацію йому підтвердили у трьох різних джерелах, пише Лерос на своїй сторінці у Facebook.

За словами Лероса, усе це робиться через поїздку нардепа до США.

“Зеленський планує таким чином мене ізолювати, щоб не дати можливість більше виїздити за кордон та спілкуватись з іноземними політиками та ЗМІ”, – пише Лерос.

Також він розповів, що цим питанням особисто опікується столичний прокурор Олег Кіпер, який у минулому працював помічником керівника нинішнього Офісу президента Андрія Єрмака.

“Мені не відомо, чи буде підозра підписана генеральним прокурором чи її заступником у статусі ВО, але хіба це щось змінює? Україна скоро буде по рівню свобод на рівні Білорусі, ось і все”, – резюмує Лерос.

Нагадаємо, у серпні торік горіло авто народного депутата Гео Лероса. Тоді він пов’язав підпал машини із тим, що почав викривати корупцію в оточенні президента. 

Як повідомляв 5.UA, на анонімному телеграм-каналі з’являється чотирихвилинний змонтований фільм про те, що нібито Лерос цей підпал сам інсценував. У поясненні невідомого автора на телеграм-каналі мовиться, що, мовляв, депутат нібито отримав пакет із 60 тисячами доларів для виконання плану.