10 листопада погіршиться епідемічна обстановка

Медичний гороскоп на листопад

1 Загостряться хвороби кишково-шлункового тракту. Не змінюйте харчування. Масаж стоп підвищить тонус. Походіть босоніж.

23 Уникайте контакту з їдкими речовинами. Не розпочинайте курсу лікування. Можливі набряки. Підтримайте роботу нирок.

45 Молодик. Остерігайтеся зараження грибком. Погіршиться самопочуття сердечників. Перевантаження спровокують аритмії. Зменшіть інтенсивність тренувань.

67 Більше рухайтеся. Від екстремальних видів спорту краще відмовитися. Зростає ризик травмування. Можливі переломи і струс мозку.

89 Гірше почуватимуться хворі на радикуліт. Бережіть спину. Нігті стають ламкі. Робіть сольові ванночки. Фарбувати волосся не можна. Відкладіть на тиждень прийом у стоматолога.

1011 Найскладніші дні місяця. Погіршується епідемічна обстановка. Уникайте людних місць. Підтримайте імунітет. Почастішають ураження струмом. Не користуйтеся зіпсованою технікою.

1214 Турбуватиме варикоз. Попереджайте розвиток набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Можливі носові кровотечі. Відкладіть початок курсу ін’єкцій.

1516 Падає гострота зору. Працюйте при достатньому освітленні. Не сидіть вечорами біля телевізора. Від тривожності допоможе заспокійливе.

1719 Місяць у повні. Розпочніть загартовування. Багато рухайтеся. Не переїдайте й не перевантажуйтесь. Гіпертонікам треба слідкувати за самопочуттям.

2021 Ускладнюється епідемічна обстановка. Відмовтеся від тонізуючих препаратів. Більше відпочивайте. Загострюватимуться хвороби дихальної системи.

2224 Займіться водними видами спорту. Сходіть до сауни. Стимулюйте потовиділення. Успішно пройде видалення мозолів і врослих нігтів на ногах.

2526 Погіршується капілярне кровопостачання. Можливі проблеми з пам’яттю. Більше ходіть. Приймайте теплі ванни. Рухливість кінцівок відновиться.

2728 ­Покращіть харчування. Хворі на виразку шлунка мають дотримуватися дієти. Займіться профілактикою карієсу. Не допускайте зневоднення.

2930 Вразливою буде печінка. Не вживайте алкоголь і не переїдайте. Віддайте перевагу вареним і печеним стравам. Запобігайте травмуванню суглобів ніг. Не допускайте застійних явищ у легенях.