Сучасні подарунки від bodo

Світ навколо змінюється з такою швидкістю, що встигнути за модою не всім під силу. Ще вчора більшість людей дарували гроші в конверті на свята, а сьогодні все частіше такий жест вважається неетичним. У 90-х найкрутішим подарунком був вініловий програвач або ігрова приставка Dendy, а тепер набагато цікавіше сходити на віртуальний ігровий сеанс або влаштувати вечірку в лімузині. Бути в епіцентрі сучасного світу розваг, знаходити та дарувати оригінальні подарунки можна з компанією bodo. Це сервіс, який відстежує та аналізує останні тренди у сфері організації свят. І пропонує найкращі ідеї для сюрпризів друзям, колегам, коханим, родичам та дітям.

Що таке сучасний подарунок?

Підхід до вибору презентів з кожним роком змінюється. Сьогодні кращим сучасним подарунком є подарунковий сертифікат на враження. Широкий асортимент таких запрошень на різноманітні пригоди пропонує компанія bodo. Це команда людей, які шукають і знаходять найцікавіші локації в Україні, де можна відпочити, отримати незабутні емоції, весело провести час з сім’єю або розважитися з друзями. У каталозі компанії два десятки цікавих категорій, в кожній з яких представлено по кілька десятків варіантів вражень. А ще водні пригоди, походи в ресторани, дегустації, романтичні побачення, подорожі по Україні, сертифікати в салони краси та на SPA, ексклюзивні вікенди.

Модні рішення для подарунків – тільки на bodo

Унікальність сервісу полягає в гарантіях, які пропонує компанія. Можна вибрати враження для себе, щоб організувати класне дозвілля, або замовити ідею в подарунок. Пропонуються різні форми подарункових сертифікатів: упаковання у подарунковій коробці або електронний сертифікат, який відправляється на e-mail. Привітати людину зі святом можна навіть на відстані.

Серед інших “плюсів” покупки на bodo є висока якість послуг, можливість купити в подарунок кілька різнопланових вражень в одній коробці, гарантія повернення коштів або обмін сертифікату на будь-який інший. І вишенька на торті – на сервісі легко знайти пригоди на будь-який смак за комфортною ціною для кожного.