Росія в ТКГ вимагає замінити Третьякову на Медведчука – Гармаш

Під час засідання гуманітарної підгрупи, яке відбулося 27 жовтня, російська делегація вимагає повернути депутата ОПЗЖ Віктора Медведчука до складу української делегації замість Галини Третьякової. Про це повідомив представник української делегації у ТКГ, журналіст Сергій Гармаш.

“Російська сторона знову фактично заблокувала всі питання гуманітарної підгрупи. Тепер вони вже диктують нам, кого включати до нашої делегації. Точніше, вимагають прибрати з неї офіційного представника України Галину Третьякову і замінити її на Медведчука. Бажають мати справу лише з кумом Путіна”, – написав Гармаш у Facebook.

За словами Гармаша, найманці також вимагали пояснити застосування дронів Bayraktar на Донбасі 26 жовтня.

“Представників Росії з Луганська та Донецька найбільше цікавило питання застосування Україною БПЛА Bayraktar. Ми підтвердили цей факт, нагадавши, що російські безпілотники “Орлан-10″ давно баражують наше небо на Донбасі, тож нічого нового у застосуванні БПЛА на Донбасі немає”, – повідомив Гармаш.

Раніше заступник голови Української делегації у ТКГ Олексій Резніков заявив про те, що інформація про будь-які можливі зміни у складі української делегації у ТКГ не відповідає дійсності.