До обвалу готові: Чорна п’ятниця 2021 в Україні

Black Friday це лавина з доступних товарів у будь-якому напрямку. Ритейлери знижують ціни до 90%. Розпродажі трьох останніх років показали, що найпопулярнішими напрямками стали техніка та мобільна електроніка.

Чорна п’ятниця 2021 спритний момент, щоб купити пристрої, на які ви давно задивляєтеся, але з різних причин відкладаєте покупку.

Коли пройде розпродаж?

Це американське “свято”, яке організовують відразу після Дня подяки. Його проводять в останній четвер листопада, а великий розпродаж влаштовують на наступний за ним день в останню п’ятницю.

Black Friday 2021 випадає на 26 листопада, але незмінно присутні карантинні обмеження внесли коригування. Другий рік поспіль акція зосереджена в онлайн-форматі. Інтернет-магазини починають вводити пропозиції зі знижками трохи раніше і дозволяють собі продовжувати акцію довше одного дня.

Чорна п’ятниця 2021 запланована на 23-29 листопада, але найбільші знижки вдасться вхопити саме 26 числа. Очікується, що більше половини інтернет-магазинів змінять цінники вже опівночі.

Як зробити вигідні покупки?

Розпродаж на Чорну п’ятницю спонукає до імпульсних покупок, але якщо до події підготуватися шопінг може принести багато корисного. Рекомендації прості у виконання та ефективні:

Подумайте, які товари вам дійсно корисні та цікаві. Складіть список покупок.

Дізнайтеся, які інтернет-магазини планують масштабний розпродаж і як довго він триватиме. Вибирайте серед магазинів з товарними категоріями, що цікавлять.

Ознайомтеся з пропозиціями і правилами проведення акції усередині магазину. Чорна п’ятниця проходить по-різному. Вибирайте серед ритейлерів з найвигіднішими пропозиціями. Дивіться у бік магазинів, в яких акція триватиме 3-7 днів, є можливість доставки у ваше місто або населений пункт і додаткові бонуси. Плюсом буде безкоштовна доставка акційних товарів, можливість отримати кешбек, оформити безпроцентну розстрочку на сайті, якщо навіть зі знижкою ціна товару виявиться високою.

Якщо у магазина працює мобільний додаток і e-mail розсилка завантажуйте і підписуйтеся. Розсилка кращий спосіб швидко дізнаватися про пропозиції та умови акцій. У додатку може бути навіть більше акційних товарів, ніж у каталозі на сайті.