Приревнувала

На дитячому майданчику знаходжу телефон. З останніх набраних номерів “Лена Большаягрудь” і “КатяСтриптиз”. Обидві власника смартфона не знають. Заходжу у список контактів. Набираю абонента “Жена”. Та з нею чоловік розлучився пів року тому.

 Ты кто такая и почему у тебя телефон Славика? ревниво допитується “Любимая”. У него вчера мальчишник был. Наверное, хорошо погуляли.

Називає адресу будинку, де відсипається її коханий після парубоцької вечірки. Телефоную в домофон. Неголений власник спускається по смартфон. Під оком синець.

 Че с меня? дістає з кишені двадцятку. Я вряд ли вернул бы, если бы трубу нашел. Уважуха.

Подруга Оксана теж любить давати абонентам прізвиська. До весілля зустрічалася з двома хлопцями одночасно. Щоб жоден не здогадався, записала їх як “Саша Манікюр” і “Женя Депіляція”.

У вересні Оксана виходить заміж за стоматолога Олександра і з подвійними стосунками зав’язує. Але чоловікові не довіряє і, коли він у душі, перевіряє його телефон. Увечері натрапляє на повідомлення від Юлі Киці: “Ты еще хочешь? Тогда жду завтра”. На аватарці Анджеліна Джолі.

 Що за одна? обурюється Оксана і відписує: “Саша занят. Отвали”.

Через пів години чоловік довго вибачається перед кимось по телефону.

 До кого ти приревнувала? кричить від люті. Юлі Киці 60 років, відкрила свою стоматологію, кликала на роботу. Платить по 2 тисячі доларів за місяць. Я думав, квартиру купимо. А тепер каже: “Всі вакансії зайняті”