У США екс-соратника скандального політика визнали винним у незаконному фінансуванні виборів

Федеральне журі оголосило про визнання винним Льва Парнаса – екс-соратника політика Рудольфа Джуліані, який працював з колишнім президентом США Дональдом Трампом.

Як повідомляє Голос Америки, за даними прокуратури, Парнас отримав гроші від російського бізнесмена Андрія Муравйова і направив їх на фінансування виборчих кампаній в США.

Його інтерес представляли кандидати в штатах, де можна було отримати ліцензію на ведення бізнесу, пов’язаного з легалізованим продажем марихуани. А сам Парнас приховав, що передавав пожертви в Республіканський комітет політичних дій (який збирав кошти, в тому числі, і на президентську кампанію Дональда Трампа).

Отже, Лев Парнас був визнаний винним у порушенні федеральних законів США, що забороняють іноземцям брати участь у виборчих кампаніях, а також забороняють робити партійні пожертвування від імені інших осіб.

Андрій Кукушкін, соратник бізнесмена Муравйова, напередодні також був визнаний винним у порушенні фінансування виборчих кампаній.

Проте Рудольф Джуліані, експрокурор і колишній мер Нью-Йорка, не є фігурантом цієї кримінальної справи – він фігурує в іншому розслідуванні, яке влада Нью-Йорка веде щодо того, чи зобов’язаний він був реєструватися як іноземний агент.

До речі, саме Парнас допомагав Джуліані шукати відомості, які могли б сприяти початку розслідування проти Джо Байдена щодо його діяльності в Україні.

Раніш Рудольф Джуліані вимагав від команди президента України Володимира Зеленського публічно почати розслідування проти сина нинішнього президента США Джо Байдена.

загрузка…