“Від п’яти до восьми років”: Радуцький про покарання за фальшиві COVID-сертифікати (Відео)

Радуцький у "Гончаренко рулить"

Коронавірус та карантин

За його словами, влада вже готує відповідні зміни до законодавства

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайло Радуцький анонсував можливі покарання для лікарів, що допомагають підробити COVID -сертифікати. Про це депутат розповів у шоу “Гончаренко рулить”.

За його словами, влада вже готує відповідні зміни до законодавства – якщо їх прийме Верховна Рада, злочинцям загрожує від п’яти років тюрми.

“На жаль, до цього долучаються наші лікарі. Є закон у Верховній Раді, сподіваюсь прийняти разом із колегами – буде відповідальність від п’яти до восьми років за такий злочин”, – сказав Радуцький.

Також депутат розповів, як саме недобросовісні лікарі роблять свій внесок у поширення фальшивих COVID -сертифікатів.

“Вони заносять фальшиві дані в систему eHealth. Людина приходить, її доза виливається у смітник, а їй приписують вакцинацію”, – додав він.

Нагадуємо, шоу “Гончаренко рулить” виходить на 5 каналі. Народний депутат Олексій Гончаренко обговорює найбільш резонансні новини з відомими людьми під час поїздки на авто.

Як повідомляв 5.UA, у столиці правоохоронці викрили працівників лабораторії, які видавали COVID-сертифікати без здачі аналізів.