Треба зосередитися на укріпленні нашого силового блоку й сектора безпеки – Гай про загрози з боку РФ (Відео)

Мирослав Гай

Волонтер зазначив, що і без НАТО Росія корумпує і українських і єропейських чиновників

Ветеран, режисер Мирослав Гай у програмі у програмі “Політклуб” Віталія Портникова розповів про загрози з боку РФ. Про це повідомляє “5 канал”. 

“Треба дивитися на керівні документи РФ. Їхня воєнна доктрина визначає що, основна зовнішня загроза – це розширення НАТО, в тому числі прийняттям нових членів. Коли Чорногорія оголосила про те, що вона вже входить в Північноатлантичний альянс і НАТО дало добро на цей рух, то в той же рік була спроба перевороту в Чорногорії. Зокрема, був замах на прем’єр-міністра Чорногорії. Росія вклала гроші. Були так само ці чоловічки “зелені”, те саме, що в нас відбувалося на Донбасі, але слава Богу це не пройшло”, – розповів ветеран. 

“Як тільки НАТО офіційно оголосить, що Україна може туди зайти, (хоча я не думаю, що це скоро відбудеться), то я думаю, що у нас будуть події такі самі як в Чорногорії. Але чого боятись? В нас і так йде війна, в нас кожного дня гинуть солдати, є поранені, є загиблі цивільні. І тому треба просто зосередитися повністю всій державній машині на посиленні нашого силового блоку і сектору безпеки”, – наголосив Гай. 

Ветеран зазначив, що і без НАТО Росія корумпує і українських і єропейських чиновників.

“І без НАТО Росія корумпує і українських і єропейських чиновників. І це теж є загроза, це інші методи війни. Давайте називати – це гібридна війна, гуманітарна агресія. І знаєте, Путін дуже правильно визначає сучасну війну як на мене. Він каже, що війна навіть при програші однієї зі сторін не закінчується. Вона продовжується іншими методами: інформаційними, гуманітарними, дипломатичними, енергетичними, економічними, будь якими іншими. Тому – це для нас загроза”, – підсумував Гай. 

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, США відреагували на заяву Путіна про відносини між Україною та НАТО.