Підстав для позбавлення мене мандата у “слуг народу” немає жодних, – Разумков

1

Про це Разумков заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Мене можна застрелити – це теж варіант для вирішення питання. Давайте так. Якщо ми говоримо з вами про закон, підстав позбавити мене мандата у них немає жодних. Взагалі жодних. Що їм цього хочеться – я розумію. Але ж це не дитячий садок!" – зазначив Разумков.

"Доповідаю. Свого часу, 29 серпня 19 року мною була написана заява на вступ до фракції "Слуга народу". Вона носить імперативний характер. Ти пишеш і вступаєш. Це не рішення фракції. Нісенітниці, які розповідають колеги, що ми подивимось – не подивимось, так не працює. Читайте закони! Іноді це корисно, особливо для народних депутатів. Після цього я став головою Верховної Ради. Згідно з регламентом Верховної Ради, голова Верховної Ради не входить до складу жодної депутатської фракції та групи. Після того, як я перестав бути головою Верховної Ради жодних заяв так само я не писав. Тому підстав для позбавлення мене мандату них немає жодних. Просто жодних", – запевнив ексспікер.

При цьому Разумков визнав, що із фракції його можуть виключити і це право "слуг народу".

Також читайте: Суб'єктність Кабміну зараз стоїть під дуже-дуже великим питанням, – Разумков

"Вони можуть виключити мене з фракції. Да. Це їхнє право. Вони можуть це розглянути на найближчому засіданні, якщо їм не подобається моя діяльність. Але все. Я дійсно з ними не боровся за посаду, тому що вважаю, що боротися за посади це погано. В цілому погано. Але, я вже говорив, не вони мені давали мандат. Мені давали мандат люди. Нагадую, що я першим номером йшов у списку. Я багато чого зробив і в першій, і в другій кампаніях. Забирати або не забирати цей мандат у мене теж будуть люди. Але на наступних виборах. Це вже залежатиме від того, що я буду робити, як я буду себе поводити і чи мені віритимуть люди", – заявив Разумков.

Згідно з 81 статтею Конституції депутат-списочник може втратити мандат, якщо сам напише заяву про вихід із фракції.

Раніше представники "Слуги народу" натякали, що у Разумкова можуть забрати мандат депутата, якщо він спробує створити свою групу.

Детальніше читайте в інтерв'ю Дмитра Разумкова для Цензор.НЕТ.

Читайте: Якби мою відставку поставили на таємне голосування, результати були б зовсім інші: близько 50 депутатів заявили, що їх змусили, – Разумков