Саакашвілі погодився на госпіталізацію: який стан здоров’я українського політика

Заарештований екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі погодився на те, щоб його госпіталізували, проте він не має наміру припиняти голодування.

«Міхеіл Саакашвілі готовий перейти до госпіталю. Це, зрозуміло, не відбудеться сьогодні або завтра. Може, в суботу-неділю, не знаю, коли це буде. Ще потрібно вирішити якісь маленькі питання з Міністерством охорони здоров’я та Мін’юстом. Це все я проясню завтра-післязавтра», – заявив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпіані після його відвідання в Руставській пенітенціарній установі № 12, передає Грузія Online.

За словами Кіпіані, переведення Саакашвілі до госпіталю не означає, що він більше не голодуватиме.

«Я переглянув його аналізи, деякі кращі, деякі гірші», – додав він.

Нагадаємо, 29 вересня екс-президент незаконно перетнув кордон, після чого його на автомобілі відвезли в одне з селищ у регіоні Самегрело. Після цього він дістався до Тбілісі й зупинився на орендованій квартирі.

1 вересня політика затримали на орендованій квартирі. Його помістили у колонію Руставі.

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що екс-президент планував убивство опозиціонерів і заворушення в країні після місцевих виборів 2 жовтня.

Саакашвілі називає себе політв’язнем та в день затримання оголосив голодування. Він відмовляється від їжі та вживає лише соки і воду з медом.

Консиліум лікарів рекомендував перевести екс-президента з в’язниці до медичного закладу.

загрузка…