Лукашенко назвав дату чергової «революції» в Білорусі

За його словами, вона може бути приурочена до референдуму за конституцією.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що його противники зроблять чергову спробу революції в країні, повідомляє БЕЛТА.

«В якості однієї з можливих дат чергової спроби революції, дня «Х», як вони вважають, розглядається період проведення конституційного референдуму», – заявив Лукашенко.

За його словами, нібито будуть використані сучасні інформаційні технології та розгорнута психологічна війна.

«Ці методики впливу спрямовані на співробітників держапарату і силовиків з метою переконати їх у відсутності підтримки з боку населення, зародити сумніви в правильності державного політичного курсу», – зазначив він.

Як відомо, Лукашенко дав наказ почати підготовку основного документа країни ще два роки тому. Протягом 2021 року його закінчать, винесуть на всенародне голосуваня і на початку 2022-го винесуть на референдум. Він також наголосив, що під нову Конституції доведеться внести зміни до багатьох законів.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас вважає білоруського диктатора Аляксандра Лукашенка «шефом Державної контрабандної мережі». Дана заява зроблена на тлі напливу нелегалів до Європи через Білорусь.

На зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Люксембурзі буде запропоновано ввести нові санкції щодо Білорусі. У Європі побоюються, що зареєстровані в ЄС компанії здають в лізинг літаки національній авіакомпанії «Белавіа».

Як відомо, влітку цього року режим Лукашенка умисно відкрив кордон для нелегалів, аби помститися за санкції з боку ЄС. У Литву та Польщу ринули потоки мігрантів з Білорусі.  За кілька місяців литовські прикордонники затримали близько 4 тисяч нелегальних мігрантів –  це у понад 40 разів більше, ніж за весь 2020 рік.

Після того, як литовські прикордонники почали завертати натовпи мігрантів назад у Білорусь, їх потік перенаправився на Польщу. У вересні Варшава запровадила надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю і має намір направити туди військову авіацію.

У Німеччині почали розслідування проти Лукашенка через наплив нелегальних мігрантів.

загрузка…