Кличко хоче повернути в Київ районні ради: подробиці

Віталій Кличко

На його думку, завдяки районним радам, кияни зможуть зрозуміти, на що і як витрачається бюджет

Голова Києва Віталій Кличко має намір ініціювати в Київраді питання повернення районних рад, роботу яких скасував режим Віктора Януковича ще в 2010 році. Про це очільник міста написав на своїй сторінці в Facebook.

“Політики і чиновники високого рівня намагаються контролювати Київ, хоча це повинні робити кияни і саме тому повернення райрад – це посилення децентралізації, яку намагаються згорнути”, – заявив він.

За словами Кличка, Київ занадто велике місто, щоб кияни могли особисто знати свого депутата, скаржитися і доносити ідеї.

“Кожен район міста – це спроможна громада з кількістю населення невеликого обласного центру, яка живе і розвивається. Депутати районних рад будуть на постійному зв’язку зі своїми сусідами, зможуть більш оперативно реагувати на їхні проблеми”, – розповів він.

На його думку, завдяки районним радам, кияни зможуть зрозуміти, на що і як витрачається бюджет.

“Всі депутати районних рад будуть працювати на громадських засадах, тобто без заробітної платні. Так само як і депутати міської ради. Ці та інші аргументи розуміють кияни, адже за даними різних опитувань громадської думки біля 70% киян хочуть повернути районні ради. До голосу киян мають прислухатися і центральна влада і депутати Київської міської ради”, – підсумував Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, коли увімкнуть опалення в Києві.