У Львові ще більше посилили карантинні заходи

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що в місті заборонено працювати нічним клубам, а  заклади громадського харчування працюватимуть виключно до 23 години, зазначив міський голова у Facebook.

Мер підкреслив, що у Львові через  збільшення кількості охочих щепитися центри вакцинації працюватимуть довше.

Садовий оприлюднив протокол для перевірки закладів, які здійснюють господарську діяльність.

Згідно з протоколом, заклади повинні забезпечувати:

  • відсутність черг і скупчення відвідувачів;

  • контроль за масковим режимом у відвідувачів;

  • контроль за кількістю відвідувачів;

  • контрольований вхід і вихід з приміщення;

  • вологе прибирання виробничих приміщень і поверхонь та дезінфекцію. 

Станом на 18 жовтня Львів відповідає “помаранчевому” рівню епідемічної небезпеки. Цьому рівню також відповідає Київ та ще 12 областей. 

У п’яти областях з понеділка, 18 жовтня, почали діяти обмеження «червоної» зони адаптивного карантину.

У “червоній” зоні забороняється робота громадського харчування, кінотеатрів, театрів, ТРЦ, ринків і масові заходи. Дозволяється робота продуктових магазинів, АЗС, пошти, банків, аптек та ветклініки. Обмеження не поширюються на 100%-во вакцинованих.

Дивіться спецтему: Карантин в Україні
В Україні зменшилась кількість областей у «помаранчевій» зоні та збільшилась – у «червоній» У «жовтій» зони знаходяться шість областей. 

Коронавірус в Україні: Минулої доби виявили 9 524 нових випадки хвороби За весь час пандемії в Україні на коронавірус захворіло 2 644 694 особи.

В Україні 16 областей перебувають у «помаранчевій» зоні, одна – у «червоній» Найвищий рівень захворюваності у Луганській області.

Мобільні бригади контролюватимуть дотримання карантину: відома кількість патрулів Дотримання маскового режиму зберігається.

Локдаун все ближче: “Червона” зона з понеділка розширюється, вводяться нові обмеження карантину У транспорті можуть запросити сертифікат про вакцинацію.