Директор київської школи просить ОАСК скасувати обов’язкову вакцинацію вчителів

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) просять визнати протиправним наказ Мінздоров’я щодо обов’язкової вакцинації представників певних професій, зокрема, педагогів.

Позов подав директор київської спеціалізованої школи №210 з поглибленим вивченням російської мови Дмитро Ламза. Він просить суд визнати протиправним та нечинним документ від 4 жовтня і зупинити його дію.

«Наразі суд вирішує  питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та з’ясовує наявність правових підстав для вжиття заходів його забезпечення», – наголосили в ОАСК.

Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
В Україні найменше вакциновано від COVID-19 людей похилого віку – Кузін Одну дозу вакцини отримали 81% педагогічних працівників.

У світі за час пандемії на COVID-19 захворіли понад 240 млн осіб: карта Україна піднялася на 12 місце за рівнем захворюваності.

Вакцинація вже зараз показує рівень захисту в 72% — експерт За 8 днів з понад 27 тисяч госпіталізованих лише 1595 — вакциновані

Мельбурн виходить з найтривалішого локдауну в світі Рівень вакцинації населення дозволяє послабити обмеження. Що дає привід замислитися тим, хто хоче, щоб і в Україні була лише «зелена зона».

Через який час після COVID можна вакцинуватися: коментар Віктора Ляшка Попереднє рішення про термін у 6 місяців, скасоване.