Кандидат у нардепи від “Слуги народу” піариться на “Великому будівництві”, яке оплачують українці

Голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, який балотується в народні депутати від президентської партії “Слуга народу”, використовує адміністративний ресурс на виборах в окрузі 184.

Про це повідомив рух “Чесно”.

Спостерігачі опублікували фото білборду, на якому напис: “Сергій Козир. Пообіцяли – зробили. Велике будівництво”.

“Слуга народу” висуває в нардепи голову Херсонської облдержадміністрації Сергія Козира, який має доступ до адмінресурсу, наприклад, до піару на “Великому будівництві”, – пише “Чесно”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський вийшов за владні повноваження і “перевершив” Януковича – голова “Опори”

“Велике будівництво” – програма, яку уряд оголосив у березні 2020 року. За нею цьогоріч пообіцяли побудувати й реконструювати 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальних відділень і 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості, 24 басейни, 78 інших спортивних об’єктів у всій країні.

“Велике будівництво” фінансується з державного бюджету, тобто з кишень платників податків.

Вибори народного депутата відбудуться 31 жовтня. Зареєструвалися 16 кандидатів.

На чергових парламентських виборах 2019 року на 184-му окрузі переміг самовисуванець Ігор Колихаєв. Він – керівник “Партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”, яку придбав 2020-го. Йому належить “Футзальний клуб “Продексім”.

Торік Колихаєв переміг на виборах мера Херсона й Верховна Рада достроково припинила його повноваження як нардепа.

Торік перед місцевими виборами президент Володимир Зеленський регулярно катався областями, дивлячись на дороги, школи й садочки. Для партії “Слуга народу” використовували адмінресурс, повідомляли громадські спостерігачі.