Французька компанія Valneva завершила третій етап випробувань своєї COVID-вакцини

Французька біотехнологічна компанія Valneva повідомила про позитивні результати третьої фази випробувань вакцини проти COVID-19. Під час дослідження препарат показав більш високі рівні антитіл, що нейтралізують вірус, в порівнянні з вакциною від AstraZeneca.

Про це повідомляє The Guardian.

В Valneva також додали, що її вакцина – VLA2001 – викликала широкі Т-клітинні відповіді частини імунної системи, яка, як вважається, бере участь в довгостроковому імунітеті.

В третьому етапі випробувань взяли участь 4012 людей віком від 18 років і старше з 26 дослідницьких центрів у Великій Британії.

«Ми прагнемо якомога швидше видати ліцензію на нашу диференційовану вакцину-кандидата і як і раніше вважаємо, що зможемо зробити важливий внесок в глобальну боротьбу з пандемією COVID-19», – заявив генеральний директор Valneva Томас Лінгельбах.

Компанія заявила, що тепер хоче випробувати вакцину на дітях 5-12 років. Крім цього, в компанії хочуть провести дослідження для оцінки ефективності VLA2001 для тих, хто потребує ревакцинації.

Як повідомлялося, минулого місяця уряд Великої Британії розірвав угоду щодо постачання вакцини Valneva, а міністр охорони здоров’я Саджид Джавід сказав депутатам, що було ясно, що вакцина «не отримає схвалення» з боку Агентства з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення у Великій Британії.

Станом на ранок понеділка в світі в цілому підтверджено 241475527 випадків COVID-19, зокрема 4914142 летальних.

В Міністерстві охорони здоров’я вважають, що в регіонах «червоної» зони карантину, потрібно прискорити темпи вакцинального кампанії від COVID-19. Таким чином вдасться підготувати медичну систему до потенційного росту захворюваності.

Лікар заявив про низький ризик ускладнень після вакцинації від коронавируса. За весь час вакцинального кампанії в Україні зафіксували 119 ускладнень.

Міністерство охорони здоров’я України готує перелік протипоказань до вакцинації.

загрузка…