Стало відомо, скільки українців підтримують створення фільмів та серіалів про окуповані території – результати опитування

Військовослужбовець ЗСУ

Найбільш затребуваними виявились фільми, серіали, книжки про українських військових і ветеранів

77,5 % українців вважає, що держава має привертати увагу людей до важливих тем і проблем через фінансування певних фільмів, серіалів, книжок. Про це свідчать результати опитування Школи політичної аналітики НаУКМА.

Водночас, значна більшість опитаних переконана, що необхідно створювати культурні продукти про окупацію Криму (66,6 %) та військові дії на Донбасі (73,3 %). Також 73,1 % громадян поділяють ідею, що до шкільної програми варто включати книжки та фільми на цю тематику.

Загальний тренд, який фіксує опитування, говорить про те, що більшість українців визнає потребу створення культурних продуктів на важливі суспільні теми. Найбільш затребуваними виявились фільми, серіали, книжки про українських військових і ветеранів та про дітей, яких торкнулись військові дії на Донеччині та Луганщині. Опитані показали майже абсолютну одностайність – 84,4 % і 85,9 % відповідно.

Нагадаємо, українці вважають, що якість освіти й медицини за рік значно погіршилася.

Як повідомляв 5.ua, п’ятий президент Петро Порошенко очолив рейтинг політиків, які, на думку громадян України, зробили найбільше для зміцнення державності та суверенітету України.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.