“Мене виселяють із квартири” – ексдружина звинуватила Віктора Павліка в екстремальному схудненні

Український співак 55-річний Віктор Павлік виганяє колишню дружину, танцівницю Ларису Созаєву із квартири.

Відео з відповідною заявою Созаєва оприлюднила у Facebook.

Жінка стверджує, що сильно схудла, оскільки її виселяють.

“Я худну швидко. Мені достатньо сказати, що мене виселяють із квартири і я одразу стаю, як гілочка. Тому що шлунок – це другий мозок і він реагує швидко. Беріть із мене приклад. Або не беріть. Або беріть приклад із колишнього чоловіка”, – сказала ексдружина Павліка.

Ці відео прихильники надіслали теперішній дружині Павліка, його концертній директорці 27-річній Катерині Реп’яховій.

Вона сказала власну версію скандалу. Стверджує, що вони з Віктором завжди допомагали Ларисі фінансово. “Але настав час ставати самостійною і розраховувати на себе”, пишуть “Факти”.

Ідеться про простору квартиру, яку багато років тому Павлік узяв у кредит. Через різкий стрибок долара він не може його виплатити. Помешкання вже обійшлося в $750 тиc. Щоб покрити борг і відсотки потрібно ще приблизно $200 тис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буду на утриманні дружини” – Віктор Павлік описав майбутнє з 26-річною коханою

“Велику частину фінансових питань Лариси покриває наша сім’я. Усі ці роки Віктор Франкович виплачував кредит. Квартира велика, комуналка теж. Я особисто сплачую рахунки. Плюс – щомісячна плата за кредитом. Для нас це важко, самі змушені жити на орендованій квартирі. Тому ми запропонували Ларисі, що закриваємо кредит, а вона отримує $100 тисяч, щоб купити собі житло. Але вона не хоче”, – розповіла Реп’яхова у зверненні.

Вона вважає, що так жінка мстить їм із Павліком і навмисно винесла цей конфлікт на публіку.

Сам Павлік поки що квартирний конфлікт не коментує.

Віктор Павлік і Катерина Реп’яхова побралися торік у травні. Зустрічалися з 2015-го. Жінка була концертною директоркою артиста. На той час він був одружений із танцівницею Ларисою Созаєвою. Розлучився з нею 2016 року. У шлюбі прожили 25 років. Мали спільного сина Павла. Він помер 7 серпня 2020-го від раку кісток. У Віктора Павліка залишилися старші діти від двох попередніх шлюбів: донька Христина й син Олександр. Співак має трьох онуків.

15 червня 2021 року Павлік став батьком учетверте.