Названо зарплату головного тренера футбольної збірної України

В.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков щомісячно заробляє $10 тис., і отримає великий бонус коли виведе команду на ЧС-2022.

Про це повідомили журналісти YouTube-каналу «ТаТоТаке». За інформацією джерела, коли Петраков очолив національну команду, йому запропонували зарплату в декілька разів більшу, ніж $10 тис., але він відмовився. Тренер сказав, що це багато, а підвищення можна буде обговорити в разі виконання поставлених завдань. У юнацькій збірній 64-річний Олександр Петраков заробляв 5 000$. Якщо збірна України вийде на ЧС-2022, то Петраков отримає бонус у розмірі 600 тис. євро на адміністративно-тренерську групу, медиків і селекціонерів.

Як відомо, Петраков, якого виконком Української асоціації футболу (УАФ) призначив виконуючим обов’язки головного тренера збірної України, у неділю, 29 серпня, підписав офіційний контракт.

У тренерський штаб увійшли помічники головного тренера – Андрій Анненков і Олександр Шовковський, тренер воротарів В’ячеслав Кернозенко і тренери з фізичної підготовки – В’ячеслав Руженцев і Іван Баштовий.

Також допомагати Петракову будуть Володимир Лазаренко і Авраам Кампомар. Вони будуть займатися розбором ігр та робити нарізки з матчів конкурентів.

загрузка…