Росія припинить роботу свого представництва при НАТО

Росія з початку листопада припиняє роботу свого постійного представництва при НАТО. Причиною стало рішення Північноатлантичного альянсу відкликати акредитацію 8-ми його співробітників, також припиняється діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві.

Про це розповів міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на прес-конференції, пише ТАСС.

«В нас практично в результаті цілеспрямованих кроків з боку НАТО відсутні належні умови для елементарної дипломатичної діяльності, і у відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, в тому числі роботу головного військового представника, напевно, з 1 листопада або, може, це займе ще кілька днів», – сказав Лавров.

Лавров додав, що також припиняється діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві.

«Буквально сьогодні ми оголосили про такі кроки. Міжнародний секретаріат НАТО вже проінформований», – сказав глава МЗС Росії.

Раніше повідомлялося, що в новій стратегічній концепції НАТО будуть згадані виклики з боку Китаю, який все більше нарощує свій потенціал, заявив генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель завжди діяла виходячи з того, що Росія не дозволить Україні йти прозахідним шляхом. Щоб не конфліктувати з Кремлем, канцлер завадила вступу України в НАТО, і позбавила перспектив членства в ЄС.

Парламентська асамблея НАТО закликала уряди і парламенти країн Альянсу підтримати Україну для прискорення її вступу в Альянс.

загрузка…