Найстаріший білий носоріг в світі помер. Відомо, скільки йому було років

Найстаріший білий носоріг в світі, відомий як “Дідусь Тоні”, помер у віці 54 років, в зоопарку в Італії.

“Дідусь Тобі” помер, повертаючись в нічний притулок в Parco Natura Viva – зоопарку недалеко від Верони. Про це пише Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставлення до домашніх тварин буде вирішальним, кому з батьків залишиться дитина в разі розлучення

“Він впав по дорозі в нічний притулок, і приблизно через півгодини його серце зупинилося”, – сказала прес-секретар зоопарку Еліза Лівія Пеннаккіоні.

Він буде забальзамований і виставлений в науковому музеї MuSe в Тренто, де приєднається до білого лева із зоопарку, який помер п’ять років тому. Білі носороги зазвичай живуть до 40 років в неволі і до 30 років в дикій природі.

“Ми знали, що рано чи пізно це станеться, але все одно сумно прощатися з цим “добрим гігантом”, який разом з нами був півстоліття”, – сказав гендиректор зоопарку Чезаре Авесані Заборра.

Тобі був південним білим носорогом – одним з п’яти видів носорогів, які не перебувають під загрозою зникнення, з передбачуваною популяцією близько 18 тис. особин. Проте, носорогів вбивають через їх роги, які високо цінують в Азії в традиційних і лікувальних цілях.

Розводити їх складно, бо самка народжує малюка раз в три-чотири роки, після 16-місячної вагітності.

У 2019 році найстаріший чорний носоріг в світі помер у віці 57 років в танзанійському заповіднику, проживши більшу частину життя в дикій природі.

У США жінку засудили до чотирьох днів в’язниці за те, що в травні не пішла, коли ведмідь грізлі з трьома ведмежатами підійшов на небезпечну відстань. 25-річну жінку також на рік позбавили прав на відвідування Йеллоустонского національного парку. 6 жовтня вона визнала себе винною в тому, що навмисне наближалася і фотографувала диких тварин на відстані 91 м.