Військові зняли зворушливі відео до Дня захисника і захисниці України

Українські військові зняли зворушливі відеоролики до Дня захисника і захисниці України. У роликах знялись армійці з різних родів військ та зі всіх куточків України. А також цивільні, що вітають військових.

Зокрема, святкове відео опублікували на Youtube-каналі Національної гвардії України.

“Мужність, героїзм та самовідданість захисників України неоціненні. Всі ми різні, кожен робить свою роботу, але є те що нас об’єднує: світле майбутнє, жага до перемоги і любов до України! Кожен з нас професіонал своєї справи. Всі ми захищаємо нашу Батьківщину”, – йдеться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, скільки жінок захищає Україну

Також, свій відоеролик зняли у Повітряному командуванні “Схід”. На ньому зображено, як людина у військовій формі повертається зі служби додому. Коли переступає поріг і піднімає з підлоги дитячу іграшку, стає зрозуміло, що військовослужбовцем є жінка.

“Відео народилось в колаборації офіцерки Харківського зенітного ракетного полку лейтенанта Алли Бовт з медіагрупою “Накипіло” й харківським художником автором ідеї та режисером Нікітою Тітовим”, – сказано в анотації.

Алла акторка, що змінила софіти на службу у Харківському зенітному ракетному полку.

Водночас, на Facebook-сторінці 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила запостили відео, як жителі Львова вітають військовослужбовців зі святом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У нас полетіли снаряди” – у Києві пройшов кількатисячний марш до Дня захисників і захисниць

Музичне привітання з Днем Покрови, Днем Українського козацтва і Днем захисника та захисниць України можна послухати на сторінці Оркестру морської піхоти.

“Вітаємо всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину та бажаємо нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Зі святом! Слава Україні!”, – йдеться у привітанні.

Окрім цього, відеопривітання з Днем захисника і захисниці з’явилося на сторінці Оперативно-тактичного угруповання “Схід”. Воно показує потужність у єдності та різноманітті наших військ.

“Звільнити українську територію від окупанта без збройної відсічі неможливо. Тож боєздатне військо і внутрішня консолідація суспільства на основі спільних цінностей та поваги до власної держави забезпечать захист і відновлення територіальної цілісності України”, – сказано в описі відеоролика.

У Сєвєродонецьку на Луганщині вперше за 30 років незалежності 14 жовтня відбувся військовий парад до Дня захисників і захисниць України. Центральною вулицею міста пройшли понад тисяча військових.