На сторінці генконсульства РФ в Instagram співробітники «визнали ницість політики Російської Федерації»

Кумедне «привітання» Українців з Днем захисників і захисниць України вийшло в акаунтів генерального консульства Росії в Харкові. Там 14 жовтня було зроблено пости, де вказувався перелік «російських розвідників і працівників ФСБ» і також самі співробітники «визнали ницість політики Російської Федерації». Про це повідомляє Новинарня.

Повідомлення на сторінках дипустанов в Instagram і Facebook містили фото й імена «співробітників спецпідрозділу Служби зовнішньої розвідки РФ «Заслін», Головного управління (колишнє ГРУ) Генштабу ЗС Росії, українських колабораціоністів і агентів ФСБ на території Харкова, вигнаних з лав українських спецслужб».

Новинарня

Новинарня

Після цього на сайті генерального консульства Росії в Харкові з’явилося повідомлення, що їх сторінки в соцмережах зламали хакери.

«Посольство Росії в Києві направило в МЗС України вербальну ноту з проханням ініціювати розслідування даного інциденту українськими компетентними органами та вжити необхідних заходів для забезпечення нормального функціонування інформаційних ресурсів закордонних установ Росії в Україні».

Раніше повідомлялося, що Львівська міська рада вирішила облаштувати Личаківське військове кладовище і демонтувати радянську зірку з військового меморіалу “Марсове поле” – металевий орден з написом “Вітчизняна війна” встановили в 70-х роках минулого століття.

Росія побачила в рішенні Львівської міськради про облаштування військового цвинтаря “знищення” копії ордена.