Ухвалення закону про колаборантів уже запізнилося – Кошулинський (Відео)

У Раді законопроєкт розглядати не хочуть

Колишній заступник голови Верховної Ради, учасник АТО, голова секретаріату ВО “Свобода” Руслан Кошулинський розповів про заклики щодо ухвалення закону про колаборантів та про те, чи може він поглибити кризу з тією частиною країни, яка вже сім років окупована. Про це він розповів в етері “5 каналу”.

“Воно вже запізнюється. Повністю запізнюється. Народна депутатка Оксана Савчук подала законопроєкт про колаборантів вже в цій каденції, навіть не хочуть розглядати. Якби ви тісніше спілкувалися з мешканцями прифронтових населених пунктів або тими українцями, які покинули свої помешкання в Донецькій та Луганській областях. Вони кажуть: “Руслане, якщо ми прийдемо до влади таким чином і такі закони будуть, можна, ми перші будемо в тих лавах, хто визначатиме колаборантів. Ми їх усіх знаємо, ми туди повернемося коли-небудь”, – зазначив він.

Нагадаємо, політичний консультант Віктор Уколов заявляв, що розроблений проукраїнським крилом фракції “Слуги народу” законопроєкт про колаборантів узагалі не виноситимуть на розгляд парламенту, адже у фракції зараз більше тих, хто виступає проти такого закону.