“Слуги” пропонують заборонити приватним компаніям продавати газ за ринковими цінами (Відео)

Арахамія

Заборона може призвести до ще більших проблем із газом

У Раді вже обговорюють законодавчу ініціативу, як владі врятуватися після всіх прорахунків із підготовкою до опалювального сезону. Адже газу у сховищах бракує для безпроблемного проходження опалювального сезону. Давид Арахамія, лідер фракції “слуг”, вкинув думку, що варто заборонити комерційним підприємствам, які видобувають газ в Україні, продавати його на аукціонах, і направити все на задоволення комунальних проблем, передає “5 канал”.

Тобто чиновники хочуть влізти в ручне регулювання ринку. А це вже загрожує не тільки новими проблемами з МВФ, а й призведе до ще більших проблем із газом. Його просто перестануть видобувати.

“Вважаю, що народні депутати мають теж нести відповідальність прямо за те, що вони кажуть, навіть коли вони кажуть цитати з підручників наукового комунізму. Тому, якщо бути відвертим, ці всі висловлювання пана Арахамії, вони не йдуть ні в які цивілізовані мірки. Якщо ми хочемо говорити про свободу в країні, про підприємництво і про все, що з цим пов’язано, то таких висловлювань не має робити навіть народний депутат”, – зазначив генеральний директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

Дивіться також: В областях почали оголошувати надзвичайну ситуацію через відсутність угод про постачання газу: які причини та наслідки