Окупанти в ОРЛО відреагували на затримання свого бойовика-кримінальника

Російські ЗМІ опублікували реакцію «влади» ОРЛО на те, що Служба безпеки України заарештувала їх бойовика-кримінальника Андрія Косяка, якого підозрюють в розвідці на користь окупантів з псевдореспубліки. Відповідний текст опублікували російські РІА Новини.

«ЛНР припинила всі контакти з Києвом у Спільному центрі з контролю за припиненням вогню (СЦКК) до повернення свого офіцера, затриманого вчора київськими силовиками на лінії розмежування. У Луганську заявляють, що офіцер був затриманий під час узгоджених з ОБСЄ робіт у КПП «Первомайськ – Золоте», — йдеться в повідомленні.

Зловмисник виявився учасником одного з підрозділів «6 окремого мотострілецького козачого полку імені отамана Матвія Платова народної міліції ЛНР».

При цьому окупанти з ОРЛО називають бойовика «офіцером» і вимагають його звільнення.

Нагадаємо, що в середу, 13 жовтня, українські військовослужбовці затримали чоловіка, який під приводом розмінування території вів розвідку залишених Збройними силами України позицій поблизу Золотого. Пізніше виявилося, що затриманий — громадянин Росії Андрій Косяк.

СБУ заявила, що Косяк робив розвідку й у 2010 році був засуджений за умисне вбивство. Йому оголосили підозру. На мобільному пристрої бойовика українські силовики виявили відео його участі в обстрілі позицій ВСУ.