Міноборони отримало наказ виплатити військовим усі борги та премії

Міністерство оборони України

Кабмін до кінця року має внести на розгляд парламенту законопроєкт, який удосконалить систему грошового забезпечення армії

Президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни”. Про це повідомляє пресслужба Міноборони, передає “5 канал”.

Так, в указі постановляється невідкладно вжити в установленому порядку заходів щодо виплати в повному обсязі належного грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, а також їх одноразового преміювання з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Також Кабмін до кінця року має внести на розгляд парламенту законопроєкт, який удосконалить систему грошового забезпечення армії. Уряд щоквартально звітуватиме про виплати ветеранам війни та сім’ям загиблих. А до кінця 2023 відомство спільно з обласними держадміністраціями має створити в кожному регіоні центри медичного забезпечення та психологічної реабілітації військовослужбовців і ветеранів війни. У Міністерстві оборони вже відзвітували, що на виплати військовим спрямували 3,7 мільярда гривень.

Нагадаємо, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.