“Ніяких відосиків і постановок, а тільки робота”: Порошенко порівняв початок війни і те, що відбувається зараз (Відео)

Петро Порошенко

П’ятий президент України заявив, що військові на фронті дуже швидко відчувають фальш

Діалог між владою і військовими має бути чесним та довірливим, там не може бути ніякого пафосу, ніяких відосиків і ніяких постановок. Про це в етері програми “Таємниці війни” на “5 каналі” розповів п’ятий Президент України Петро Порошенко.

“На фронті люди дуже швидко відчувають фальш. Ти мав вирішувати певні прості, але необхідні проблеми людей, які знаходяться на фронті і тому було дуже важливо запустити реформу армійського харчування, запустити медичну реформу. У нас же не було аптечок, у нас не було ніяких кровозупиняючих засобів, у нас не було автомобілів евакуації з передньої лінії, у нас не було нічого взагалі. Зовсім”, – позказав політик.

Петро Порошенко також розповів про Яну Зінкевич та Михайла Забродскього, яких він назвав героїчними людьми.

“Яна Зінкевич, командир батальйону госпітальєрів, яка є зараз в нашій фракції, героїчна дівчина, яка в 17 років пішла на фронт. Це один признак такого героїзму. І другий – це Михайло Забродський, командувач десантно-штурмових військ, Герой України. Коли треба було, він зводом десантників сідав на бронетехніку і їхав забезпечувати 32 блокпост водою, яка там закінчилися, і боєприпасами. Тоді, коли всі відмовилися. Це просто унікальні героїчні люди, які також є зараз в нашій фракції”, – розповів лідер “Європейської Солідарності”.

Нагадаємо, перед цим Петро Порошенко розповів, як він надав наказ Збройним силам України піти у контрнаступ і заявив, що його рішення підтримали Ангела Меркель та Франсуа Олланд.