“У 2014 році я обдзвонював увесь світ і, попри ембарго, у нас з’явилися сучасні підрозділи РЕБ” – п’ятий президент (Відео)

Порошенко

Він наголосив, що з 2014 по 2019 рік на 60% в доларах і учетверо в гривнях було збільшено фінансування ЗСУ

Життя справжнього президента складається із непопулярних рішень, зокрема щодо мобілізації громадян, техніки, приміщень, реструктуризації зовнішніх боргів. Про це розповів у програмі “Таємниці війни” на “5 каналі” п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко.

“Життя президента, якщо він справжній президент, складається із непопулярних рішень. Ви думаєте, підписання указу про мобілізацію це популярне рішення? А потім не оголошення указів про демобілізацію – це популярне рішення? А потім мобілізація техніки, приміщень, бо цього вимагає війна. А коли нам залишили країну зі 100 тисячами гривень на рахунку в держказначействі і ти маєш приймати рішення про реструктуризацію зовнішніх боргів, бо було 0 на рахунку і тобі всі мають повірити, що якщо Порошенко дає слово, то ми після реструктуризації ці борги виплатимо”, – пояснив п’ятий президент.

Він наголосив, що з 2014 по 2019 рік на 60% в доларах і учетверо в гривнях було збільшено фінансування ЗСУ.

“У 2014 році я обдзвонював увесь світ. У нас тоді було ембарго, санкції, Україні тоді не продавали військову техніку, а ми отримали найсучасніші французькій та інших європейських країн підрозділи радіоелектронної боротьби. У нас зовсім не було дронів, а закінчили ми тоді – коли ми домовилися з президентом Туреччини Ердоганом – на закупівлі “Байрактарів”, які так добре себе проявили в багатьох війнах, але тільки зараз потрапили на фронт”, – наголосив Порошенко.

Також він додав: “Пам’ятаєте епопеї із “Джевелінами”, які я просив у американців під час свого першого візиту до США у якості президента у 2014-му році. І у нас не було зовсім зв’язку. Всі ці радіостанції, зокрема і захищеного зв’язку, які тільки почали завозити. Ну а як керувати армією, коли немає радіозв’язку, а переговори йшли по мобільних телефонах і були повністю відомі противнику”.

Читайте також: “Політика влади – це підрив обороноздатності країни”, – генерал Забродський про домовленості щодо постачання зброї в Україну