У Німеччині випробували на публіці вантажний дрон, який може переносити 200 кг на 40 км (ВІДЕО)


Німецька компанія Volocopter вперше показала на публіці політ свого важкого вантажного дрона VoloDrone, робота над яким тривала з 2019 року. Пристрій підняв вантаж в ящику на висоту 22 метри і за три хвилини перевіз його на найближчу парковку, повідомляє офіційний сайт компанії, на який посилається TJournal.


VoloDrone використовує 18 електродвигунів з гвинтами, розташованими на круглій рамі діаметром 9,15 метра. Висота дрона становить 2,15 метра, більша частина якої припадає на шасі у вигляді двох полозів, між якими кріпиться габаритний вантаж масою до 200 кг.


При максимальному навантаженні злітна маса VoloDrone досягає 600 кг через важкі акумулятори, які забезпечують дрону дальність польоту до 40 км.


[embedded content]


На першому етапі мультикоптери будуть доставляти вантажі тільки в межах прямої видимості, але до 2025 року компанія Volocopter планує розгорнути повноцінну транспортну мережу з можливістю далеких перельотів. Вона включатиме вантажні VoloDrone, 18-гвинтові літаючі таксі VoloCity, а також пасажирсько-вантажні станції VoloPort.


Перший прототип такої пасажирської станції вже побудований і тестується в Сінгапурі.


VoloDrone може перевозити не тільки вантажі стандартних розмірів в ящику між шасі – до нього можна підвішувати будь-які предмети підходящої маси за допомогою строп або сітки. Також передбачено кріплення для додаткового обладнання – наприклад, компанія пропонує використовувати дрон для обприскування сільськогосподарських полів.


Між тим стало відомо, що Hellmann запустить регулярні польоти вантажних дронів по всій Європі з 2021 року.