Особливий випуск до Дня захисників і захисниць України: волонтерка Аліна Михайлова в “Рандеву” та включення армійців ЗСУ з Донбасу

Аліна Михайлова

Операція Об’єднаних сил

Дивіться 16 жовтня о 20:00 на “5 каналі”

Цього разу “Рандеву з Яніною Соколовою” буде сміливим, сильним, справжнім і красивим. Таким, як наша армія… В гості на програму завітає волонтерка, парамедик Аліна Михайлова.

Крім того, у програмі буде включення армійців ЗСУ з Донбасу.

Довідка. Волонтерка і парамедик Аліна Михайлова народилася 1994 року. Під час Революції Гідності була студенткою-політологом Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тоді, у свої 19 років, дівчина прийшла у Михайлівський монастир, який став для учасників Євромайдану своєрідним прихистком та лікарняним корпусом і запропонувала свою допомогу. Згодом вона стане волонтеркою “Армії SOS”, добровольцем-парамедиком на війні та створить фронтову медслужбу в Першій штурмовій роті “Правого сектору” та очолить її. 

Повне інтерв’ю з ексголовою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем дивіться в суботу о 20:00 у “Рандеву з Яніною Соколовою” на “5 каналі”.

Як повідомляв 5.UA, 14 жовтня країна відзначає День захисників і захисниць України. 

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковано 2014 року президентським указом з назвою “День захисника України”. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

Нагальна потреба у такому загальнодержавному святі особливо гостро постала після російської окупації Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Безпрецедентні зразки мужності та відваги, виявлені нашими бійцями на передовій новітньої російсько-української війни, сотні відданих життів за Батьківщину потребували гідного вшанування з боку суспільства й держави.