Співробітник “Укрпошти” вимагає у Смілянського 1 млрд євро через “примусову COVID-вакцинацію”. ЛИСТ

Про це сам Смілянський повідомив на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши фото листа.

1

Так, у заяві один із працівників "Укрпошти" зазначає, що примусова вакцинація є неприпустимою, а заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати, премій без щеплення – протизаконні. Він пише, що Смілянський таким чином змушує співробітників брати участь у "випробуваннях експериментальної вакцини".

Співробітник вимагає гарантувати виплату компенсації в розмірі 1 млрд євро в разі побічних ефектів або ускладнень упродовж року після вакцинації від коронавірусу. Серед побічних ефектів автор листа зазначив "безперервний пронизливий крик" і "високу температуру".

Читайте також: Не так багато людей готові йти в держсектор, особливо на керівні посади, – Смілянський

У відповідь на лист Смілянський іронічно написав, що "закінчує робочий тиждень на позитиві" і зрозумів, "навіщо топменеджерам така висока зарплата".

"Для того, щоб якщо що, я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Загалом, тепер я знаю чому політики й експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення. У вас може виникнути запитання – чому лист надруковано на друкарській машинці? Я теж його собі поставив. А потім зрозумів. Це щоб Білл Гейтс випадково через Microsoft Word не чіпував його. Так що нас так просто не візьмеш", – написав Смілянський.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Укрпошта" заробила 42 мільйони чистого прибутку за пів року, – Смілянський