Суд Вовка зробив крок до дискредитації реформи прокуратури

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) визнав «незаконною» участь іноземців у формуванні органів влади. Йдеться про участь міжнародних експертів в атестації прокурорів.

Із позовом до Першої кадрової комісії і Офісу генпрокурора звернувся прокурор Тарас Карпюк. Позивач вимагав визнати протиправним рішення про провал атестації і поновити його на посаді.

Суд пішов назустріч прокурору, серед аргументів про «незаконність» участі іноземців у конкурсних комісіях:

  • Ані профільний закон, ані інший акт не уповноважує Офіс генпрокурора вступати у «міжнародних відносини» з питань атестації прокурорів;
  • Звернення до Посольства США для залучення фахівців до реорганізації української прокуратури і їх призначення до кадрової комісії є «протиправним»;
  • «Іноземні агенти» (імовірно, так у суді кваліфікують експертів зі світовим ім’ям – ред.) є «провідниками інтересів іноземних держав і міжнародних організацій»;
  • Кадрова комісія формувалася «під впливом» іноземної держави, що нібито вдарило по суверенітету України.

У своєму рішенні суд суперечить сам собі, спочатку обурюючись «іноземним впливом», а потім – що посольство направило до складу комісії «навіть не співробітників», а представників міжнародних організацій, до прикладу, Transparency International.

«Участь будь-яких іноземних осіб або органів, організацій у формуванні органів влади України, очевидно, суперечить Декларації про державний суверенітет України і, відповідно, Конституції України», – додають в суді.

На цій підставі в ОАСК дійшли висновку, що приписи про участь в атестації прокурорів делегатів дипломатичних місій і міжнародних організацій «порушують основоположні конституційні принципи держави (…), оскільки посольства іноземних держав і міжнародних організацій не є представниками народу України і не відносяться до народу України».

Участь міжнародних експертів у відборі нових прокурорів прогнозовано викликає опір у корумпованої еліти. Звучать тези про «зовнішнє управління», порушення прав людини під час перевірок та переатестацій, «неправильну» реалізацію реформи тощо.

Водночас у кадрових процедурах правоохоронної і судової систем вже є приклади проєктів за участю міжнародних експертів, визнані успішними як за кордоном, так і всередині країни. Докладніше читайте в статті Сергія Козьякова «Навіщо судовій системі міжнародні експерти» в ZN.UA.