Volkswagen може втратити 30 000 робочих місць, якщо не перейде на електромобілі


Німецький виробник автомобілів Volkswagen може втратити 30 000 робочих місць, якщо зволікатиме з переходом на електромобілі. Про це на недавньому засіданні наглядової ради заявив генеральний директор компанії Герберт Дісс, передає Euronews.


До прискорення трансформації бізнесу, за його словами, підштовхують дії нових учасників німецького ринку, зокрема – компанії Tesla, яка найближчим часом запустить поблизу Берліна свою GigaFactory.


Компанія Ілона Маска планує випускати в Німеччині 500 000  електромобілів на рік силами 12 000  співробітників, в той час як на заводі Volkswagen у Вольфсбурзі у виробництві 700 000  автомобілів зараз задіяні 25 000  співробітників.


У Volkswagen заявляють, що ставлять собі за мету до 2035 року продавати в Європі тільки електричні автомобілі і повністю відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння.


Представники керівництва компанії відмовляються коментувати плани можливого масштабного скорочення робочих місць, але висловлюють підтримку необхідності підвищення конкурентоздатності в нових умовах.


Як стало відомо, Tesla випускатиме пиво під власним брендом на своїй Gigafactory в Німеччині.