Нове свідоме покоління: курсанти військового ліцею ім. Богуна склали присягу: серед них – діти героїв АТО

Курсант військового ліцею ім. Богуна

Ліцеїсти кажуть, що готові до навантажень і суворої дисципліни

Тепер вони справжні курсанти Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Близько трьох сотень хлопців та дівчат у День захисників та захисниць склали присягу на вірність українському народу.

У виборі навчального закладу сумнівів не було в жодного. Адже серед новоспечених “богунців” понад пів сотні дітей, чиї батьки брали участь у бойових діях на сході. І шестеро курсантів, чиї батьки загинули на фронті.

Ліцеїсти кажуть, що готові до навантажень і суворої дисципліни. А більшість “новобронців” охоче продовжать військову кар’єру після закінчення цього військового навчального закладу.

Начальник ліцею герой України, Ігор Гордійчук подякував курсантам за свідомий вибір і позицію. 

“Саме в день захисників і захисниць, в день святої Покрови Богородиці, в день Українського козацтва, в день УПА, ви робите потужний крок у своє більш доросле життя. Я щиро вірю, що це був ваш свідомий вибір, не зважаючи на російську агресію”, – сказав Ігор Гордійчук.

Нагадаємо, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва.

Дзвін пам’яті на честь військових, які загинули в боях за Україну, пролунав сьогодні біля Міністерства оборони України. Кожен удар Дзвону супроводжувався військовим салютом. Згадати бійців, які віддали життя за свою країну, прийшли їхні родичі, побратими, небайдужі кияни та високопосадовці. Захід відвідав і 5-й президент Петро Порошенко.

Читайте також: “Слава Україні! Героям слава!”: українські чоловіки й жінки вже століття разом боронять рідну землю