Міноборони виділило 3,7 млрд грн на погашення заборгованості за виплатами військовослужбовцям

1

Про це повідомляє пресслужба міністерства, передає Цензор.НЕТ.

"Ці кошти призначені для погашення заборгованості з одноразових додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил, виплати винагород, заохочення особового складу тощо", – зазначається в повідомленні.

Також читайте: Зеленський доручив виплатити в повному обсязі грошове забезпечення військовим ЗСУ та премію з нагоди Дня захисників і захисниць України

Зазначається, що 1 млрд 810 млн грн із цієї суми виділено для виплат грошової допомоги на оздоровлення. Майже 247 млн ​​грн спрямовані на виплату винагороди за підписання першого контракту та інших одноразових виплат. Для матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців переказано майже 50 млн грн, 195 млн грн на виплату компенсацій за винаймання житла, ще понад 82 млн грн призначені для розрахунків зі звільненими з військової служби.

Крім того, для виплати винагороди за участь в ООС за вересень 2021 року виділено понад 725 млн грн. До Дня захисників та захисниць України військовослужбовців заохочено більше ніж на 641 млн грн.