Заснований українцем стартап GitLab провів успішне ІРО, залучивши більше грошей, ніж планував


Американський розробник програмного забезпечення GitLab Inc, співзасновником якого є харків’янин Дмитро Запорожець, провів IPO на $801 млн, розмістивши акції за ціною вище заявленого діапазону, передає Інтерфаксз посиланням на повідомлення компанії.


В ході IPO було продано загалом 10,4 млн акцій за ціною $77 за папір, повідомила компанія. Сам GitLab розмістив 8,42 млн акцій, і ще 1,98 млн паперів продав інвестор, афілійований з засновником компанії.


Спочатку GitLab розраховував розмістити акції за ціною $55-60, проте 12 жовтня підвищив ціновий діапазон розміщення до $66-69 за папір.


При ціні в $77 за акцію GitLab оцінено в $11 млрд, повідомляє Bloomberg.


Папери GitLab почнуть торгуватися на біржі Nasdaq під тікером «GTLB» з 14 жовтня.


Gitlab, заснований в 2014 році, є оператором онлайн-платформи DevOps, що дозволяє її користувачам спільно працювати над проектами. Кількість клієнтів компанії складає близько 3600, серед них Goldman Sachs, UBS, Nvidia і Thomson Reuters.


Компанія зафіксувала чистий збиток у розмірі $69 млн за шість місяців, що завершилися 31 липня, при виручці в $108 млн. Минулого року її збиток склав $44 млн, виручка – $64 млн.


Кошти, залучені в рамках IPO, Gitlab планує направити на загальнокорпоративні цілі і використовувати як оборотний капітал. Основною метою IPO було підвищення впізнаваності компанії, а також виведення акцій на відкритий ринок, йдеться в проспекті IPO.


Раніше повідомлялося, що розробник програм GitLab у ході IPO може бути оцінений в $8,6 млрд.