Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику Миколі Верхогляду (посмертно) та солдату Рустаму Хамраєву (посмертно)

1

Відповідні укази №535/2021 та №536/2021 оприлюднено на сайті глави держави в четвер, передає Цензор.НЕТ.

Звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" присвоєно полковнику Миколі Верхогляду (посмертно) і солдату Рустаму Хамраєву (посмертно) – за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Зеленський присвоїв звання Героя України (посмертно) Левітасу: З його ініціативи було створено Фонд "Пам'ять Бабиного Яру"

Рустам Хамраєв служив у батальйоні "Айдар". Загинув 17 червня 2014 року під час звільнення сел. Металіст Слов'яносербського району Луганської області.

Микола Верхогляд – український офіцер, командувач українського миротворчого контингенту в мусульманському анклаві Жепа під час війни в Боснії. Найбільш відомий тим, що під час наступу армії Республіки Сербської на мусульманський анклав Жепа забезпечив евакуацію мирного населення. Помер 30 травня 2021 року від важкої форми COVID-19.