У столиці найдовше будівництво шляхопроводу подорожчало майже удвічі

Кошторисна вартість проекту будівництва Подільского мостового переходу у місті Києві зросла з 11,251 мільярда гривень до 19,922 мільярда.

Як йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації, у порівнянні з розпорядженням від серпня 2016 року загальна кошторисна вартість зросла на 77%.

До переліку об’єктів будівництва в новому проекті додались лівобережні естакади, в тому числі естакади з’їзду на вулицю Оноре де Бальзака, а також арковий міст через озеро Радунка.

Зазначимо, що у червні 2019 року відбулися громадські слухання, за результатами яких будівництво мостового переходу мають здійснити в обхід озера.

Також в новому проекті передбачено фінансування будівництва споруд для 700-метрової ділянки метрополітену, що проходитиме мостовим переходом.

Станом на липень 2020 року генпідрядник освоїв на будівництві 9,809 млрд грн. Станом на січень 2016 року цей показник становив 3,424 млрд грн.

Раніше Подільська окружна прокуратура Києва і поліція провели обшуки у справі про присвоєння 4,5 млн гривень під час будівельних робіт на Подільському мосту. Слідчі дії почалися в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, замовника робіт і підрядника будівництва.

У серпні поліцейські повідомили про підозру групі посадових осіб, які можуть бути причетні до крадіжки на будівництві Подільського моста 4,5 млн грн .

Мер Києва Віталій Кличко прогнозує, що Подільсько-Воскресенський міст запустять до кінця 2021 року. Профільний заступник, який курує проблему моста, має хорошу мотивацію – якщо не відкриє міст, буде звільнений.

загрузка…